| Th3Public3N3MY a întrebat:

Nu stiu ce masina sa imi bag in tdu 1 Porsche cayenne sau Audi q7, nu le pot baga pe amandoua pentru ca inlocuiesc amandoua pe audi s6. Funda!

Răspuns Câştigător
| ANONIM_1109 a răspuns:

Baga-l pe porsche cayenne

1 răspuns:
| Anonim_8889 a răspuns:

Sa-ti spun ceva.Le poti baga pe amandoua.Stii de ce? probabil nu. iti voi spune.Lasa Audi Q7 sa il inlocuiasca pe audi S6 si pune porsche-ul pe un alt nume(recomandat chrysler 300C). scrii acolo inloc de (a6_s6.bnk si a6_s6_I.bnk)scrii(300c_.bnk si 300c_I.bnk).la fel si la roti.