| AnimeG0DDDFan a întrebat:

Salut, O 9 intrebare happy, Cum pot pune poze la Counter.Strike (modelele Carbon, 1.6, Lant, Romania, C S Final )
Vreau sa pun poze ca atunci cand apas pe "t" sa apara poza Am numele : " eLfen Lied - Ny'u / Lucy ", "eLfen Lied " e clanul happy
Va rog frumos ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| Georgi_Geo_1998 a răspuns:

Ce legatura are asta cu numele de pe cs?

| AnimeG0DDDFan explică (pentru Georgi_Geo_1998):

Vreau sa pun o poza care sa aiba legatura cu numele Dar am uitat sa trec si asta m-am grabit "SI" putina publicitate clanului, Suntem fostul mare clan "Indy" A fost desfiintat si liderii au decis sa creeze altul nou, Abia i-am facut site-ul si astea avem abia aproape 60 de membri
Mentionez, Daca vrea cineva sa se alature e bine venit, Dar nu mai vrem codatii gen : " b1n", " What The ***- Irma", " Colloseum ". "AsHakuRa "