| catalin542000 a întrebat:

Salut. O intrebare am...
Pe PC pe Facebook puteam sa postez la story, de asemenea mai postam la story si de pe telefon, acum mai nou merge sa postez la story de pe telefon iar la PC cand incarc poza si ii dau trimite, nici nu ma baga Facebook-ul in seama efectiv nu imi apare poza cand postez pe Facebook la story pe PC dar daca postez de pe telefon apare.

Doar nu i-am facut nimic Facebook-ului de pe PC, a fost ceva de genul, ieri a mers, astazi nu a mai mers si vad ca o tot tine tot asa!

Stiti cumva cam care ar fi solutia?

3 răspunsuri:
| BogdanTemisan22 a răspuns:

Putem sa vorbim in privat?

| catalin542000 explică (pentru BogdanTemisan22):

De ce? Nu poti sa imi dai raspunsul aici?
Poate o mai fi si altcineva cu problema asta si eventual daca stii solutia, s-ar putea ca intrebarea mea si solutia ta sa puna accent pe "i".

| BogdanTemisan22 a răspuns:

Nu voiam sa vorbim legat de intrebarea de kotlin si daca ai primit raspuns la ea. Si eu am aceeasi intrebare ca tine.