| Roby008822 a întrebat:

Salut, o întrebare. Azi am zis sa schimb pasta termocunductoare la procesor, am schimbat-o după care am pornit pcul și după 10 secunde s-a închis, apoi s-a deschis iar, ce s-a întâmplat, ce pot face?

2 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Verifica daca ai totul legat ca prima data poate este ceva ce nu ai pus bine, daca ai scos ramii pune-i inapoi fiecare in slotul de unde i-ai scos.

| marinaru777 a răspuns:

Eu zic ca nu are treaba cu procesorul cineva a avut la fel din cauza sursei, procesorul nu mai pornea deloc daca avea probleme