| OCTAVn1 a întrebat:

Salut, o mica intrebare am in legatura cu windows xp sp2, m'ar interesa sa raspunda cine chiar se pricepe si a mai dat peste aceasta problema nu sa isi dea oricine cu presupusu, problema este ca windowsu se incarca de 2 ori adica in felul urmator, aparare bara de incarcare se incarca dupa dispare imaginea si iar apare aceeasi imagine si cu bara de incarcare. dabea dupa intra in windows, sa se stie ca nu am 2 windowsuri instalate si ca actualu nu are foarte mult timp de cand l'am instalat. as trece pe windows 7 dar nu sunt sigur daca merge ok in CS 1.6 si GO cu acest pc

configurare PC
Procesor Dual core 2.5 OC 2.9
placa video Geforce 8400 GS 1gb ram
hdd 200 gb
2 GB ram
windows xp sp2

PS: ma pricep destul de bine la PC tot ce tine de el, presupun de la ce este problema dar nu as respinge niste sfarturi de la alti profesionisti,

2 răspunsuri:
| AmXjKr a răspuns:

1. Pentru CS GO iti trebuie 3 gb ca sa-l joci.

2. Da treci pe OS 7 pentru ca e mai bun in aceasta generatie.

3. Ca sa joci fara lag, dezactiveaza vertical sync ca sa nu ai probleme cu jocurile si FPS-ul eventual.

| OCTAVn1 explică (pentru AmXjKr):

Mersi pentru raspuns, stiu toate setarile pentru cs nu e asta problema, eu voiam raspuns pentru problema legata de windows

bafta