| anonim_4396 a întrebat:

O perioada m-am lasat de Metin2 Ro, insa acum vreau sa ma reapuc. Momentan am de adresat cateva intrebari de adresat celor care sunt experimentati in Metin2 Ro si au vechime pe acest joc:
1. As dori sa stiu care este cel mai populat server de pe acest Metin2.
2. As dori sa stiu care este cel mai populat regat de pe cel mai populat server.
Si acum cea mai importanta intrebare:
3. As dori sa stiu care este cel mai bun caracter la crescut si la duel de pe Metin2 Ro, spunea parca un baiat ca cel mai bun la crescut si la duel este razboinicul corporal, insa toata lumea este razboinic corporal/mental, deci toti au rezistenta si aparare la razboinici, cartile sunt foarte scumpe, itemele sunt foarte scumpe, etc, deci as dori sa stiu care este cel mai bun caracter la crescut si la duel de pe Metin2 Ro, sa aiba si cartile si itemele mai ieftine.
Cam acestea sunt intrebarile mele, rog pe cineva cu experienta si vechime in Metin2 Ro sa aiba rabdare si sa-mi raspunda la toate intrebarile mele.
As dori si ID-ul de Yahoo! Messenger al unui jucator cu experienta si vechime in Metin2 Ro in scopul de a-i adresa periodic unele intrebari.

Răspuns Câştigător
| Ovydiw a răspuns:

1 -> Server Pegasus
2 -> Regat Albastru
3 -> Cel mai bun caracter de crescut Sura Arme (cauta pe google sura arme tutorial si dupa ce o sa iti faci si tu sura arme sa vezi ce bine cresti)
-> Cel mai bun PvP este desigur Sura Magie Neagra (are skiluri care se incarca extrem de repede deci loveste in continuu si are protectia intunecata care scade serios atacul inamicilor)

Bafta...

| Alberto97 a răspuns (pentru Ovydiw):

Ai auzit de rezistenta la magie 100% cu ea da 2k max sura bm

2 răspunsuri:
| MoGaCm a răspuns:

1=Server Pegasus
2=Regat Albastru
3=Sunt doua caractere de crescut/duel
De crescut:Razboinic Corp, Sura Arme
De duel:Razboinic Mental, Sura Magie Neagra(din motive evidente)
Am niste experienta in metin2 ro
Uite id-ul:danysuper56
Funda?
Sall.