| Alin_Stroe_1997 a întrebat:

Salut oameni buni, am venit și eu cu o întrebare, am o consola ps4 pro și joc FIFA 20 dar atunci când joci cu maneta principala jucatorii pari sa joace mai bine decât cei de pe maneta a doua, adică am jucat de pe ambele manete și se simte o diferența destul de mare. Oare de ce știe cineva ceva?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Da, probabil nu citeste acel senzor consola in timp real, are un fel de lag sa-i zic asa, cine stie.

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

O fi mai uzata una dintre ele ca si butoane si acolo in interior unde face contact, cea de pe care joci mai prost la ea ma refer, sau nu face contact atat de rapid prin acel wireless, nu stiu exact in sensul ca nu comunica la fel de rapid ca maneta mai buna.

| Alin_Stroe_1997 explică (pentru Simpatic):

Pai asta e problema ca pe acea care merge mai nașpa nu prea joc fiind aia de am primit-o cu PlayStationul probabil o fi de la wireless!

| Simpatic a răspuns (pentru Alin_Stroe_1997):

Da, probabil nu citeste acel senzor consola in timp real, are un fel de lag sa-i zic asa, cine stie.

| floreadan a răspuns:

E posibil sa ai problema cu acel senzor.