| anonim_4396 a întrebat:

Pe care server de metin2ro sunt cei mai multi jucatori iar itemele si upgrade-urile sunt mai iefinte decat pe celelalte 11 servere? PS: Imi puteti da si mie un cont prin Pm pe serverul respectiv,pls, pe mine nu ma lasa sa imi creez unul.

1 răspuns:
| klausp33d a răspuns:

Buna iti recomand un server super bun e inchis pentru cteva zile dar se deschide imd ca are multi jucatori dar serverul e privat are otel si pose la magazin lvl maxim 250 server pvp se numeste metin2hotstyle www.hotstylemt2.ro