| Djdavid400 a întrebat:

Pentru a juca gta 5 online am nevoie de gold membership pe xbox?

Răspuns Câştigător
| WTFchannelRo a răspuns:

Pai in primul rand ai nevoie de GTA V, care costa pe la 260 Lei. Dupa ce l-ai achizitionat urmeaza sa cumper Xbox Gold Membership. Sunt mai multe oferte : Pe 12 Luni - 200Lei, pe 1 Luna - 30 de lei si tot asa pana la 72 de ore. Eu ti-as recomanda sa iti iei pe 12 Luni (un an) este cel mai ok.Deci da, ai nevoie de gold membership. happy

1 răspuns:
| raduradu2014 a răspuns:

Uite aici http://www.emag.ro/......EZ94KBBBM/
in primul rand trebuie sa fie jocul original (cumparat)