| SƬƐFΛИ a întrebat:

Pentru minecraft am downloadat force op si acum am virusi de la el.imi apar programele astea la control panel:
-Oxy
-PileFile reminder

si cand incerc sa le dezinstalez imi scrie asta:

-Nu aveti permisiuni de acces suficiente pentru a dezinstala (un nume din alea doua). Contactati administratorul de sistem.

ajutati-ma.
Funda + Vot cel mai bun raspuns.

Repede, dati un raspuns.

Răspuns Câştigător
| Nero a răspuns:

Dai click pe programul care il dezinstalezi, clik dreapta si run as administrator.

| SƬƐFΛИ explică (pentru Nero):

Si acum am dat si ce fac pe urma? Eu l-am bagat in carantina sa nu mai apara cum deschid calculatorul.Ca imi baga la virusi de ma rupeam.

| SƬƐFΛИ explică (pentru Nero):

Si acum ca am dat pe run as administrator il pot scoate de la control panel?