| Rony56 a întrebat:

Peste o saptamana o sa-mi cumpar XBOX 360 si un joc dar nu stiu ce joc ( doar unul ). Un coleg de-al meu imi spune sa-mi iau Call Of Duty Black Ops 2 ca putem juca impreuna si are si GTA 5 dar el spune ca s-a plictisit de GTA si nu se prea mai joaca...
Sa-mi cumpar Call of Duty Black Ops 2 sau GTA 5? Se mai joaca romanii mult GTA 5?

4 răspunsuri:
| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

As recomanda black ops 2 pentru ca e un shooter si in plus are si modul cu zombie

| anonimguy3 a răspuns:

Normal ca se joaca, dar cei mai multi se joaca online pentru ca in gta single nu prea ai ce face dupa ce termini main story, devine cam plictisitor chiar daca faci misiuni secundare.

| Rony56 explică (pentru anonimguy3):

Da, stiu ca story e plictisitor dar colegul meu mi-a spus ca are vreo 100 de prieteni si nu prea mai intra pe GTA 5. Sa-mi cumpar Black Ops 2 sau GTA 5?

| VladyXR a răspuns:

Iti zic sa-ti cumperi GTA 5, pai de ce?
Daca cumperi GTA 5, poti juca online si poti sa faci misiuni!
Black ops 2 e shooter te impusti nimic altceva nu faci nu ai free-roam, deci GTA 5 iti recomand!