| Maraaa123 a întrebat:

Salut.
Pot pune placa video dedicata pe Fujitsu p720 cu i3-3240 4 gb ram?

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Daca e cum e asta de aici

https://www.pchouse.ro/......ished.html

Iti trebuie o placa low profile. As zice sa mergi la un service decent, si iti pun ei ceva la un pret bun, ca sa nu dai bani pe ceva ce ar putea sau nu sa mearga.

| Maraaa123 explică (pentru Wr3nch):

La descriere spune ac e P910...nu e p910 cu P720 ca si carcasa, tot i3-3240 4 gb ram, cauta o placa video si spune mi

| codrinmaestruldumelor a răspuns:

Atata timp cat este un PC normal e clar ca poti. Singurul lucru la care trebuie sa ai grija este sa nu pui o placa video prea performanta in comparatie cu procesorul tau.

| Maraaa123 explică (pentru codrinmaestruldumelor):

Am un i3-3240,ce placa recomanzi? o placa buna, macar de 1 gb, dar sa mearga bagata in placa de baza si sa pot instala driverele