| Merlon a întrebat:

Salut prieteni, am o problema: Am "ferestre" iar de la un moment dat imi apare acest mesaj: "ferestre nu e genui(.)" am luat si RemoveWAT dar imi apare "restore wat" iar "remove wat" este blocat spunand ca acesta este deja sters, help?

Răspuns Câştigător
| CoL00SaL a răspuns:

Dai "restore"...

6 răspunsuri:
| CoL00SaL a răspuns:

Ti-a expirat Windowsul.Trebuie reinstalat... Funda?

| Merlon explică (pentru CoL00SaL):

Eu nu stiam ca un "Ferestre" piratat expira, dar in fine laughing)

| CoL00SaL a răspuns (pentru Merlon):

Si eu am remowe wat la win meu i-am dat de 2 ori si n-am pati asa...

| Merlon explică (pentru CoL00SaL):

Asta este faza, ca eu cand incerc sa dau Remove nu ma lasa ci doar ma lasa sa apas optiunea "Restore". Ar trebuii sa dau Restore dupa care Remove?

| Merlon explică (pentru CoL00SaL):

Iti multumesc, am folosit aceasta metoda iar acuma nu imi mai apare faza cu Genuine..mersi mult!

| CoL00SaL a răspuns (pentru Merlon):

Sa-l folosesti sanatos!

| CoL00SaL a răspuns (pentru Merlon):

Dai "restore"...