| Áçé_Áçé_Geo_1995 a întrebat:

SALUT PRIETENI DE PE TPU! Va rog sa imi dati si mie un link de download pentru jocul : Amnesia: The Dark Descent. Va rog! si bagati-ma pe skype :georgeureche1 sau pe messenger besty544 ca sa imi explicati cum sa instalez jocul pentru ca, chiar nu stiu cum laughing

5 răspunsuri:
| Tentacle111 a răspuns:

Va trebui sa astepti putin.(daca e fain, il iau si ti-l dau si tie).

| Áçé_Áçé_Geo_1995 explică (pentru Tentacle111):

Multumesc

| Tentacle111 a răspuns (pentru Áçé_Áçé_Geo_1995):

Sa ma accepti pe skype.(BSad)

| Áçé_Áçé_Geo_1995 explică (pentru Tentacle111):

Nu am primit cerere...

| Tentacle111 a răspuns (pentru Áçé_Áçé_Geo_1995):

Pe Mess, nu? Nu prea stiu cum sa ti-l trimit...pe skype nu te-am gasit.