| danmorozan22 a întrebat:

Salut prieteni, rog sa ma sfatuiti cum pot face rost de o LICENȚĂ pentru Windows 7 Ultimate x32, am încercat Windows. Loader.v2.2.2 da nu m-a ajutat, se instaleaza licenta tot bine dar ori cum imi arata ca mai am 30 de zile... pun licenta de la windows loader și imi apare 0xC004E003

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca Removewat cu acest program nu iti va mai trebui licenta si nu o sa iti mai apara mesaje ca o sa iti expire windows-ul

http://removewatdownload.com/

| danmorozan22 explică (pentru anonim_4396):

Salut Luarr, din păcate nu m-a ajutat propunerea ta, tot îmi arata ca trebuie licență...

| anonim_4396 a răspuns (pentru danmorozan22):

Atunci nu stiu cum sa te ajut