| anonim_4396 a întrebat:

Revin cu intrebarea asta.Am windows 7 home premium si nu se activeaza primesc erroarea 0xc004e003 care inseamna ca e activata o cheie produs nevalida si trebuie dezinstalata, intrebarea mea e cum o dezinstalez, pentru ca nu pot activa alta daca asta e activata...nici cu loader nu merge sad si azi am ajuns la ultima zi free din licenta,

3 răspunsuri:
| anonim_4396 explică (pentru Marius1789):

Tu mi-ai dat exact ce am facut pana acum...si esti constient ca nu mai cumpara nimeni un win...

| Marius1789 a răspuns (pentru anonim_4396):

Apoi soarta. Descarcăți alt Windows cum am făcut și eu și instalează-ți-l, dacă nu e activat, activează-ți-l. Eu nu am avut nici o problemă cu Windows 8.1 Pro la instalare și activare.