| Dragnea_Andrei_1995 a întrebat:

Salut,recent cineva mi-a umblat in contul de steam de la distanta (nu stiu cine e)am facut ticket si cei de la suport mi-au raspuns la cerere dar contul este inca blocat (am folosit una din precomzile mele ca dovada de ownership)ma poate ajuta cineva?

2 răspunsuri:
| Dragnea_Andrei_1995 explică:

Persoana care a folosit contul nu era un keylogger, nici nu îl aveam la prieteni.

| TheQsHere a răspuns:

Salut Andrei.
Sunt slabe sanse sa iti recuperezi contul de Steam.
Eu am fost victima unui keylogger,dar am scapat doar cu inventarul gol,nu cu contul furat.
Dupa cum am spus si repet, slabe sanse sa un cont recuperat.
Iti dau un sfat, nu mai da nimanui, sau cel putin, nu mai fa schimburi la care sa dai primul un cont mai ales de Steam, deoarece E-Mail-ul se schimba fara confirmare la Steam...

Sper totusi sa il recuperezi.