| DariuzV5 a întrebat:

Recent m-am apucat de CS:GO si voiam sa va intreb: Cum pot deveni mai bun? Sa am o tinta mai buna si sa pot face kill-uri mai multe

Răspuns Câştigător
| raulihno a răspuns:

Prietene in primul rand sa fi calm tot timpul, in rankuri mai mici sa joci cu mai multi prieteni nu neaparat sa fii carat, dar sa ai in cine te increde. acum ca sa ai killuri mai multe, incearca sa intrii pe servere romanesti sau orice server si joci acolo deathmatchuri casuale... depinde de server ca de obicei is jucatori cu care de abia misti ceva...dar numa asa poti si invatalaughingla tinta depinde de tine gen eu folosesc o tinta f mica mai exact a lui JW.

| xRaduC a răspuns (pentru raulihno):

Prietene, *
fii*
intri*
In rest sunt ok sfaturile happy

3 răspunsuri:
| xRaduC a răspuns:

Mai era o intrebare similara, postata de mai de mult, poate te va ajuta:
https://www.tpu.ro/......-ajung-in/
Sa imi spui, te rog, daca ti-a folosit.

| SE3B a răspuns:

1. Joaca 30 de minute pe servere deathmatch (Daca sunt si FreeForAll, ura, dar daca sunt si FFA Headshots only hip-hip-ura)
2.Alege ti un crosshair care iti place si care ti se pare tie mai "comod" la aiming (eu il am pe cel al lui KennyS si sincer sa fiu ma inteleg super ok cu el). Ai mape care iti schimba automat crosshairul daca vrei, google one of them.
3. Invata sa comunici cu echipa
4. Invata sa arunci smoke urile, flash urile, incendiarele. Daca stii sa faci asta garantat vei deveni mai bun.
5. Daca nu te intelegi cu serverele de FFA iti sugerez o mapa de aim training, aveam eu una in steam workshop, daca o gasesc o scriu aici.
6. Nu uita ca este doar un joc, doar un mod de a te relaxa. Daca mori in joc nu este o tragedie.
7. (cred ca ce e mai important) NU JUCA SINGUR!
Sper ca te-am ajutat si have fun doing fragswinking