| disty a întrebat:

Salut.
Sa va spun ce s-a intamplat.
Azi stateam linistit pe facebook... si ascultam muzica..si bam. se opreste calculatorul fara sa fac nimic..adica nicio pana de curent nimic.
Incerc sa-l aprind nu apare nimic si aud niste suntete in unitate..bip..bip..bip..bip..de vreo 5 ori si dupa il sting fortat.
Il scot eu din priza, mai umblu pe la mufe le scot si dupa il aprind..Se aprinde fara nicio problema si dupa imi apara o fereastra pe desktop spunand ca s-a facut log off neasteptat si atat.P.S (Cand l-am aprins a spus ceva de o eroare si am dat start windows normal)Ajutati-ma daca puteti plzz!

3 răspunsuri:
| kita1235 a răspuns:

S-a stricat unitatea, cumpara o unitate noua, daca vrei cumpara unitatea de pe Emag

| disty explică (pentru kita1235):

Eu zic ca nu este cazul sa cumpar alta ..ca nu a mai facut asta...si nu merita sa cumpar alta..mai bine decat sa dau 3000 de lei pe o unitate noua mai bine fac pc meu si repar problema, dar nu cred ca are niciuna...am vrut o parere..si nu merita sa iau altul ca al meu este destul de bun..procesor 3Ghz, placa de 512, hard de 500 de gb 2gb ram si zic ca nu merita. oricum il las asa. daca se stinge se stinge da-l incolo..nu ma grabesc.laughing)))

| DianaCraciun a răspuns:

Ciudat...Ar trebui sa-l duci la o verificare la un specialist.Nu stiu...Nu ma pricep.