| Caprioru_Cosmin_1995 a întrebat:

Salut Salut Am un calculator bunicel 4gb ram ddr2 amd tehom(tm)
De ce merg jocuri greu de egzemplu gta san andreas merge cu 49 30 29 fps si gta 3 cu 70 65
Ce pot face cum il fac sa mearga cu 100 fps! P.S calculatoru are doar 20 de zile cumparat nou la mana iintai cine ma poate ajuta fundita REPEDE

Răspuns Câştigător
| veselie a răspuns:

Ai placa video praf

| Caprioru_Cosmin_1995 explică (pentru veselie):

Ce are placa video cu gta 3 care e moarte de slab la placa video gta 3 sau cu san andreas

Chiar daca e asta schimb placa cam 2 placi asta e buna Intel pentrium core i3

| Caprioru_Cosmin_1995 explică (pentru veselie):

Da stiu am schimbat placa cu una nVIDIA geforce gt 920 merge gta 5 cu 100 fps mersi or cum ca ai spus s-o schimb

| veselie a răspuns (pentru Caprioru_Cosmin_1995):

Unde ai gasit gt 920

| Caprioru_Cosmin_1995 explică (pentru veselie):

La garage pc.