| SKryc3AlyN a întrebat:

Nu stiu din ce cauza dar imi merge cam greu calculatoru mai exact imi pornesc greu aplicatiile(de mai multe ori nici o aplicatie)laughingcrying(ex:Metin2ro, nero, bsplayer, etc) dar nu stiu din ce cauza la task manager la procese nu este utilizat mai mult de 0-3 % din CPU dar totusi nu imi porneste winamp-u.
SISTEMU:
Placa de baza:ASUS M2V-MX SE
Processor: AMD Athlon™ Processor LE-1620 ~ 2, 4 GHz
RAM:2X 1GB DDR2 667 MHz 64 bit
HDD:SAMSUNG HD161HJ
Temperatura CPU 30 C / Tempratura MB 26 C (parerea mea nu e din cauza temperaturi)
Eu zic ca e bunicel calculatoru dar aplicatiile pornesc cam greu...Am un prieten care are un procesor de 1, 6 ghz, 512 ram ddr2 si lui ii pornesc aplicatiile mai repede ***Acuma o saptamana am reformatat hard-ul si am pus windows xp sp2 dar tot asa merge.
*** antivirus folosesc avast-ul***
daca n-am zis destule informatii pentru a ma puteti ajuta va rog frumos sa imi spuneti.

Răspuns Câştigător
| REcall475 a răspuns:

Mai sterge din aplicatii, poate nu mai ai memorie pe HD
si incearca sa-l defragmentezi, te-ar putea ajutawinking

1 răspuns:
| SKryc3AlyN explică:

App...Am uitat sa spun ca dau funda la cine ma ajta