| MucificatoruBeat a întrebat:

Salut scuzati categoria! mi-am luat Terraria.In fine ma bucur de acest lucru dar....cand intru in el imi apare acranul negru! Adica sunetul este bara cu itemele sunt pot sa joc dar este intuneric! Si nu pentru ca sunt intr-o pestera ceva dar se vede negru! De ce? Ma puteti ajuta?

Inca ceva:

-am windows XP

-calculatorul este destul de vechi 6-7 ani

-nu este un calculator "prost" imi merg jocuri ca:halo combat evoled fifa 2008, call of duty 1 si 2 si alte jocuri?

Ma puteti ajuta cu terraria?

1 răspuns:
| AndyNarutoShinobi a răspuns:

Pai,nu zic ca ai un calculator "prost", dar din ce spui tu reiese ca nici din acela de gamer nu e. Ceea ce vreau sa spun e ca spui ca-ti merg jocuri ca Fifa 2008, care, are sys req mic si CoD 1 si 2 care au grafica slaba...zic si eu, te-ai uitat pe sys req la terraria? Uite: http://www.game-debate.com/games/index.php?g_id=1858&game=Terraria Verifica daca se potriveste cu ceea ce ai tu. Ori nu l-ai luat de unde trebuie si de aia iti nu merge.