| Avasiloaie_Catalin_1997 a întrebat:

Specificatiile mele sunt:

3 GB Ram
Procesor Intel Pentium 4. 3.0 GHz
Placa video nVidia GeForce 210 1 GB DDR 3

Intrebarea mea este: O sa pot rula jocul Assassin's Creed 3?
Daca nu, ce ar trebui sa inbunatatesc?

Răspuns Câştigător
| constantin73 a răspuns:

Da iti poate merge pentru ca ai procesorul de 3.0 GHz si iti merge repede si placa de 1 GB daca o aveai de 512 iti ramanea blocat in bara de start si trebuia sa dai restart la PC fUNDA?

5 răspunsuri:
| R4V3N a răspuns:

Pai nu cred ca ar merge pe calculatorul tau. In primul rand mai cumpara-ti memorie RAM ca eu am 4 GB Ram si de-abia merge GTA 4. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| GEOgeorge456 a răspuns:

Da poti juca ai foarte bune si eu pot juca si am mai mici specificatiile astea

| Robert8764 a răspuns:

Daca vrei sa afli daca iti merge jocul scrie pe googl [ Can I Run It ] Si iti spun ei daca iti merge si ce trebuie inbunatatit. Bafta

| Avasiloaie_Catalin_1997 explică (pentru Robert8764):

Mersi, dar dupa site-ul dat de tine nici Assassin's Creed 1 si 2 nu merg pe pc-ul meu. laughing Jocuri pe care eu le rulez la full.

| Avasiloaie_Catalin_1997 explică:

Acum instalez jocul. Funda o voi acorda in seara asta. Vreau intai sa vad daca merge. Multumesc tuturor. Inca mai astept raspunsuri.