| Th3Li0N a întrebat:

Salut spuneti-mi jocurile ca sa mearga perfect pentru configuratia asta:
Processor:Intel Pentium4 3GHZ
Ram:2GB
VIDEO:128mb GMA 950
AUDIO:HD
FUNDA si VOT

4 răspunsuri:
| myuser a răspuns:

Mergi aici":
http://www.systemrequirementslab.com/cyri/intro.aspx
alege jocul apasa can you run it si o sa-ti zica daca merge sau nu jocul
Sper sa te ajute.

| Th3Li0N explică (pentru myuser):

Eu vreau mai multe jocuri si cit-ul asta nu-mi place ziceti-mi jocuri cat mai multe cum ar fi stronghold, cs1.6 astea le stiu ziceti-mi altele si multe cine imi scrie dau funda

| mihaibaietas a răspuns:

Mareste-ti video pana la 512 si iti vor merge ft multe de ex : fifa 2010, gta san andreas, need for speed most wanted, fifa 2011, fifa 2009, fifa 2008, the sims 3, counter strike 1.6, pes 2010, pes 2009

si pentru placa ta iti merg : fifa 2007, fifa 2003, counter strike 1.6, wrestling smack down vs raw 2009 si 2010

| Kingdom69 a răspuns:

Counter-strike 1.6.