| Th3Li0N a întrebat:

O sa mearga Spiderman 3 {game} pe configuratia asta :procesor Intel pentium4 3ghz, ram 2gb, video gma 128mb,audio HD realtek sau daca nu merge spuneti-mi jocuri care merg in afara de :nfs most wanted,carbon, spiderman 2, stronghold 1, 2crusader,etc stiu multe care merg spuneti-mi voi

4 răspunsuri:
| xWeasel a răspuns:

Procesoru e foarte bun
Rami mai poti baga daca vrei dar ajung cati ai
Placa video e slaba ia-ti una de 1 gb si n-o sa ai probleme cu majoritatea jocurilor.

| Th3Li0N explică (pentru xWeasel):

Stiu asta ma dar vreau sa stiu daca va merge jocul!

| xWeasel a răspuns (pentru Th3Li0N):

Cu placa video asa mica nu va merge.

| Th3Li0N explică (pentru xWeasel):

Spune-mi si mie niste jocuri din astea mai necunoscute si faine!