| DobricaStefan02 a întrebat:

Mouse a4tech v7, ma joc csgo si dupa se aude sunetul cum l-as scoate din calculator si dupa 2 secunde se aude iarasi ca a intrat si se inchide toate led-urile dupa se redeschide, si in acel interval nu merge mouse-ul. daca trag repede de mouse se intampla asta si dupa,daca il misc de multe ori cate putin se intampla, se opresc led-urile dupa care se blocheaza 2 secunde se aude ca si cum as scoate usb-ul din pc si dupa se aude la fel si merge tot asa putin dupa care iar...

4 răspunsuri:
| Paulvasile10 a răspuns:

Inainte sa rezolvi asta, rezolva putin gramatica, invata acordul subiectului cu predicatulwinking dar sa revenim la treaba mea de ajutor, eu zic sa incerci si alt mouse sa vezi daca se intampla la fel si daca se intampla si cu alt mouse, inseamna ca e o problema a calculatorului

| DobricaStefan02 explică (pentru Paulvasile10):

Nu ma intereseaza gramatica tawinking am scris in graba si nu este vorba de gramatica, ci de mouse. Daca vii la mine cu observatii d'astea vii degeabawinking

| Paulvasile10 a răspuns:

Da,de la mouse nu sunt greselile de acord dintre subiect si predicat

| n1n1o a răspuns:

Sal, incearca un update de driver
http://www.bloody.tw/EN/Download.php