| SpedyKid a întrebat:

Stie cineva cum sa sterg tot ce apartine unui server de metin2(fisiere,salvari,tot felul)din calculatorul meu? As vrea sa o iau de la capat. Imi dadea erori multe. As vreau sa o iau de la 0.
Daca aveti vreo idee cum sa sterg fisierele din PC... Dau funda
Va rog, nu imi spuneti ca trebuie sa folosesc Fillezilla big grin

Răspuns Câştigător
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
1 Sterge din masina virtuala servarul.
2 Sterge si fisierul de la server files.
3 Sterge si fisierul din My Documents.
Computer=My Documents=Mysql
Sa stergi tot folderul Mysql (Dar sa ai inchis Navigatul ca sa il poti sterge).
4 Si dupa ce ai sters toate astea te duci in Recyle Bin (Cosul de gunoi) si le stergi.
5 Dai un restart si gata incepi sa o ei de la capat daca asta doresti.
6 Iar celalalte fisiere poti doar sa editez ca nai nimic ce sa stergi (Xampp si homapage editez pagina si atat la fel si la portmap, client).

7 Mult Succes!
Si nu uita sa dai Funda celui mai bun raspuns care te-a ajutat.

5 răspunsuri:
| Romeo44 a răspuns:

Dai o cautare prin calculator si stegi toate folderele/fisierele.

| SpedyKid explică (pentru Romeo44):

Pai nu stiu ce sa caut. As vrea sa sterg tot. Si fisierele de mysql, tot, tot, tot big grin