| Venti a întrebat:

Stie cineva de ce cand intru in Lol (League of legends)pe shortcut-ul de pe desktop imi apare semnul cu League of legends se incarca putin apoi nu mai face nimic altceva?

P.S: Am incercat sa-l deschid si din folder-ul lui si Run as administrator.

2 răspunsuri:
| calingeo13 a răspuns:

Incearca sa il reinstalezi.
Daca nu merge nici atunci poate fi de la antivirus, pentru ca unele fisiere din lol sunt vazute ca virusi dar nu sunt.
Atunci dezactivezi antivirusul pentru cat timp joci, dar dupa sa il activezi inapoi.

| Venti explică (pentru calingeo13):

NU am antivirus. Si e deja a 2-a oara cand il reinstalez.Savvy?