| Bujor_Andrei_2000 a întrebat:

Hei am descarcat league of legends, dupa ce l-am instalat cand intru in joc sa incarca putin si dupa apare alb ma poate ajuta cineva pls du funda

Răspuns Câştigător
| KateMiddleton a răspuns:

Cel mai probabil ai descarcat versiunea cu erori, am avut aceeasi problema la Dota, doar ca la mine fonul era negru.Cel mai bine ar fi sa stergi aceasta versiune si sa-ti descarci alta de pe alt site.
Bafta! Destruge cat mai multe turete si nexsus-suri! Fii legendar!

1 răspuns:
| MaskedMan a răspuns:

Amazing! I just got 3500 RP code for totally FREE! Come and download code too

>> http://RiotPoint.eu/