| OneMore a întrebat:

Salut,stie cineva de unde pot sa descarc jocul "Sizzling Hot" pe Pc? daca stiti lasati aici un link.Va multumesc.

3 răspunsuri:
| piftel a răspuns:

Simplu.Te duci la site-ul oficial si il descarci de-acolo sau pe google:download sizzling hot pc.

| OneMore explică (pentru piftel):

M`a ajutat raspunusl tau, insa jocul e demo si se poate juca doar de 5 ori. Daca as gasi de unde sa` descarc un joc Sizzling Hot full pe Pc, as fi foarte multumit.Insa mersi.

| piftel a răspuns (pentru OneMore):

Atunci esti liber sa descarci jocul de pe un site(nu pot sa ii spun numele)care incepe cu litera F si se termina cu "list", asta daca ai cont. daca nu...asta e.