| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Stie cineva un laptop decent in buget de 2000-2500? sa pot juca crysis 3 si jocuri asemanatoare.Multumesc!

3 răspunsuri:
| RandomQuestionsAndAnswers a răspuns:

Http://www.dell.com/us/p/alienware-13/pd?ref=PD_OC Acestea sunt de cea mai buna calitate :) Bafta la spart de portofel pentru ele! :D

| LucianP a răspuns:

Nici chiar nave spatiale laughing. Vreau ceva sa fie de la altex, domo, flanco (acolo am card de cumparaturi special nu de alta) ca daca ar fi fost dupa mine... big grin

| honeykanye a răspuns:

HP pavilion am si eu. este bun il recomand.