| Gabriel1111 a întrebat:

Niste modele de laptop-uri care sa se incadreze intr-un buget de 2000-2500 lei? Si pe care sa mearga si niste jocuri cat de cat ok sau niste filme la o claritate buna.

4 răspunsuri:
| Roxett a răspuns:

Lenovo G500s am eu si sunt foarte multumita.La filme merge perfect, la jocuri nu l-am testat dar nu vad de ce ar fi o problema, iar in buget te incadrezi.
Succes!

Răspuns utilizator avertizat
| Tudorvladimirescu a răspuns:

Uite aici un laptop foarte bun http://bit.ly/1kt9Y54
Are in el un HDD de 1 TB care te ajuta sa stochezi foarte mult si in afara de asta mai vine si cu un SSD (daca nu sti ce e, e tot un fel de HDD doar ca are viteza mai mare de citire) pe el se instaleaza Windowsul sa iti mearga foarte repede, de aia si are doar 8GB. In rest are un procesor foarte bun un Intel i5 si o placa video de la Nvidia. Te poti juca pe el si filme? La filme nu e problema ele nu consuma nimic, pe orice laptop te poti uita la filme.

| Tudorvladimirescu a răspuns (pentru Tudorvladimirescu):

Cat despre firma, Lenovo este o parte din IBM, IBM este mama calculatoarelor. Primele calculatoare de acolo vin