| AAndrei_Andrei_1996 a întrebat:

Salut, stiti de unde se pot achizitiona jocuri de xbox clasic din Bucuresti sau cunoasteti pe cineva care decodeaza? Am fost in Elvetia si erau astfel de targuri si m-am gandit ca poate se gaseste asa ceva si in Romania. Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Gasesti oriunde laughing nu e ca si cum a aparut xbox one si nu mai exista xbox 360 laughing

incearca la altex, domo, mediagalaxy, eMAG,

| AAndrei_Andrei_1996 explică (pentru Danzell):

Am luat din Elvetia un XboxClasic si de asta intrebam. De pe clasic pe 360 merg jocurile dar invers nu cred

| Danzell a răspuns (pentru AAndrei_Andrei_1996):

Aaaaa am inteles acum. eu cautam xbox 360 clasic laughing si nu stiam de ce nu gasesc
pai poti sa arzi tu CD-uri sau dvd-uri(emuparadise. mai mult nu zic) sau te poti conecta cu ea pe xbox live sa cumperi de acolo