| Alfonso a întrebat:

Hei! Ce stiti,pot trage jocuri de pe internet si sa le joc pe xbox,fara ca acesta sa fie modat? Am zis sa intreb, desi sunt 99% sigur ca nu se poate...Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| marian_3880 a răspuns:

Nu nu se poate!

3 răspunsuri:
| cristiiiiiii a răspuns:

Daca consola nu este modata nu va functiona decat cu jocuri originale. sfatul meu este sa nu o modezi chiar daca te costa mai mult jocurile

| Alfonso explică (pentru cristiiiiiii):

Pai,nu o sa o modez, pentru ca am garantie pe 4 ani, si daca umblu in ea pierd garantia, dar...ce se intampla daca o modez, adica afecteaza ceva?

| cristiiiiiii a răspuns (pentru Alfonso):

Nu stiu exact consecintele, oricum nu este recomandata modarea unei console