| XxKAMELIAxX a întrebat:

Stiti jocuri ca si PUBG MOBILE (de jucat multiplayer)..sau orice joc multiplayer?
Va multumesc mult!

6 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

World of Tanks sau War Thunder.
Sau dacă-ți plac avioanele World of Warplanes dar War Thunder are și avioane și tancuri.
Sau dacă-ți plan navele de luptă:World of warships.

În WoT trebuie să înveți să joci ca un adevărat "tankist" să-i spunem așa, e mai mult legat de analiza hărților și de poziționarea ta strategică.
Găsești foarte multe tutoriale pe 'net.
Succeswinking

| DarthNiger a răspuns (pentru LPCTSTR):

World of Tanks si War Thunder nu este ca PUBG, cred ca ai gresit raspunsul laughing

| LPCTSTR a răspuns (pentru DarthNiger):

A spus "sau orice joc multiplayer", i-am dat alternative.
Deși wot e extrem de pay2win.

| DarthNiger a răspuns (pentru LPCTSTR):

A da, greseala mea, nu am citit toata intrebarea, totusi nu a specificat de care jocuri multiplayer, sunt multe genuri.

| DarthNiger a răspuns:

Free Fire Battlegrounds este singurul joc gen PUBG pe care il stiu, nu sunt mare fan PUBG dar mereu il jucam cu varul meu cand ne plictiseam, el m-a corupt cu jocul asta laughing

| MihaiApostol2557 a răspuns:

War World Heroes este foarte distractiv si ti-l sugerez cu drag si daca nu iti place poftim o lista luata d epe un site 10 Best PUBG Like Games for Android or iPhone

Rules of Survival
Bullet Strike: Battlegrounds
Fortnite Mobile
Grand Battle Royale
Survival Royale
Garena Free Fire
Black Survival
Radiation Island
Mini DayZ
Knives Out