| SuntMagnific a întrebat:

Stiti jocuri in care sa vezi jocul in third person? Gen Tomb raider sau assasins creed.

Răspuns Câştigător
| Antimanele104 a răspuns:

Orice GTA,Max Payne,Gears of War,God of War,Prince of Persia, Mafia, Dead Space, Watch_Dogs, seria Batman:Arkham.

| SuntMagnific explică (pentru Antimanele104):

Funda, deoarece imi place gears of war si watch dogs si mafia... si putin batman arkham laughing. Cred ca dupa ce termin metro last light imi iau gears of war, doar sa imi mearga si apropo : fundaaaaa

4 răspunsuri:
| KeNNT3D a răspuns:

Salut incearca
Gta 4
Saints Row 2 3 si 4
Dead Pool
gta san andreas
apb reloaded
wolfenstein return to castle si 2 si the new order
call of duty
left 4 dead 2
battlefield 3 si 4
max payne 2 si 3
half-life
bio shock
Rage
batman arkham city
metro 2033 si last light
Mafia 1 si 2

Crisys 3 si 2
Outlast
The elder scrool V skyrim
Far cry 2 si 3
Team fortress 2
retribution:black light
Dead space 2 si 3
si mai incearca pe acest site sunt o gramada
http://www.metacritic.com/......-person/pc

| SuntMagnific explică (pentru KeNNT3D):

Eu intrebam de third person nu first person. laughing Deja am Metro Last Light si am jucat unele dintre cele numarate mai sus. Dar daca nu raspunde nimeni mai bine iti dau funda happy

| efpies a răspuns:

Far Cry 3.Pana il termini numai bine apare 4.