| L0st24indreams a întrebat:

Stiti programe( pentru calculator) care inregistreaza ceea ce se vede pe ecran si se si aude ceea ce zici? Daca da, va rog spune-ti-mi si de unde sa il download-ez ( sa fie gratis, si sa nu ocupe foarte mult spatiu. daca se poate fara virusi...) Multumesc anticipat.
P.S. Se subintelege ca dau funda la cine ma ajuta, nu?

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Programe sunt destule dar nu sunt GRATIS si in alta ordine de idei TPU nu agreeaza pirateria, deci nu se pot posta linkuri de download free daca programele sunt cu bani decat la versiuni trial (de proba)
Programe sunt ->
Fraps
Zd Soft Screen Recorder full
Snagit
Action!
PlayClaw
Toate in versiunea full fac ce vrei tu.

| Tudor_Mihnea_1994 a răspuns:

Incearca sa iei frapsul da sa il iei cu setari cu tot daca nu stii sa le faci pentru ca daca nu umbli la setari iti filmeaza doar un colt mic din ecran. Daca nu gasesti cu setari cu tot uite-te pe youtube cum sa faci setarile bafta! funda?