| stefantfc801 a întrebat:

Stiti si voi niste jocuri shooting si simulator care merg pe placa video 64MB?

Funda!

Răspuns Câştigător
| many404 a răspuns:

Delta force 1, 2, 3, 4, counter strike, marine sharpshooter, max payne 1 si 2, return castle of wolfestein, dead to rights, medal of honor allied assault

| Jack20Wan a răspuns (pentru many404):

Salut uite eu iti recomand un joc bestial este minunat si se poate juca si pe sarvar, uite-te la acest video si vezi daca iti place jocul.
Uite link-ul https://www.youtube.com/watch?v=fJm7sDWF8rU

| stefantfc801 explică (pentru many404):

Http://oceanofgames.com/delta-force-2-free-download/ asta merge daca da tu ai funda!;)

4 răspunsuri:
| many404 a răspuns:

Da merge pentru că e vechi, nu are grafica cine știe ce, te asigur că și mie mi-a mers pe 32 mb.

| stefantfc801 explică:

Http://oceanofgames.com/delta-force-2-free-download/ asta merge daca da tu ai funda many404;)