| Stely_Stelian_1986 a întrebat:

Stiti un joc cu poveste gen cu arme/masini?
Sistem:
4gb ram ddr2 800mhz
Intel celeron 3, 2ghz single core
256mb video
Multumesc!

2 răspunsuri:
| AndreiBalan a răspuns:

Pai,ai putea incerca un joc cu o poveste de genul Mouve, si poveste geniala "Bordllends Telltel Edition", mai poti incerca "The Walking Dead season 1 si 2". Sezonul 2 este mult mai bun decat 1 dar le recomand pe ale 2! Am uitat sa iti zic, la aceste jocuri va trebui sa stii putin mai multa engleza caci este foarte utila! Succes in continuare si sper ca t-am ajutat! happy

| Stely_Stelian_1986 explică (pentru AndreiBalan):

As vrea gen sa fac eu tot adica sa misc si chestii d-astea, nu sa iau doar decizii