| simona16 a întrebat:

Stiti www.cainevirtual.ro? Imi spuneti cum pot sa intru intr-o haita? Sau stiti cum pot primi www.zoomumba.ro? DAU FUNDITA si steaua.(*).

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Aici poti vedea cum intri in haita, cum iti faci propria haita, cum poti fi conducator de haita...http://www.cainevirtual.ro/help/4/ iar in legatura cu al 2-lea play nu inteleg ce vrei sa primesti de la el! vrei sa-l descarci in pc? acolo e simplu vad ca trebuie doar sa te loghezi si joci online! succes! daca ai nelamuriri intreaba!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei iti spun eu iata id-ul meu: visez_in_culori99 joc cainevirtual de 3 ani!