| Vladronaldo a întrebat:

Cum sa intru pe chat pe facebook? daca stiti spuneti-mi va rog.

9 răspunsuri:
| 3rN3SyTo a răspuns:

Simplu te loghezi aici http://www.facebook.com

| мαяdυк a răspuns:

Descarca yahoo messenger 11 beta si intri pe facebook chat direct de pe mess

| AddaXD a răspuns:

In primul rand trebuie sa ai validata adresa de e-mail. La inceput, cand intri iti arata undeva sa cauti prietenii, dai acolo, intrii pe mail, faci toti pasii si dupa aceea ar trebui sa iti arate cand esti pe facebook (oriunde ai fi pe facebook) jos in dreapta chatul.

Succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este foarte simplu...jos in dreapta apare Chat si dai click pe el.

| no1cares a răspuns:

In stanga paginii jos scrie chat
dai acolo click
winking
funda?

| Kiiiissss a răspuns:

In coltzul din dreapta ai un dreptunchi micut. :d apasa pe el si iti apar acolo cei care sunt online pe facebook apasa pe un prieten si vorbeste cu el :d

sper ca ti-am fost de ajutor... Funda?

| AoBo a răspuns:

Buna! vezi ca iti apare in partea dreapta jos a paginii tale o casuta pe care scrie "chat"...dai click pe ea si vezi care din prietenii tai sunt online in acel moment.winking

| Nicol_6787 a răspuns:

Pai in partea dreapta jos ar trebui sa ai o bara mica unde scrie "(...)Chat", sau daca nu esti conectat scrie "chat(offline)" e de ajuns sa dai un clic pe el pentru a te conecta. sper ca te-am putut ajutatongue(ce zici merit fundita:devil))

| Dobre_Mariana_1960 a răspuns:

Marianadobre33@yauu.com caut prieteni sa discutam