| DuckDogger a întrebat:

Stiu ca sunt jucatori de LoL care au multe RP-uri si IP-uri, si nu au ce face cu ele. De 3 saptamani astept sa imi pice un afurisit de fragment de cheie, ca sa pot in sfarsit sa combin 3 fragmente si sa fac unul, sa pot deschide chest.Dar nu pica... Rog din tot sufletul, cine poate, sa imi trimita o cheie care costa 125 RP-uri, chiar vreau mult sa deschid cutia aia..As baga si eu bani, dar locuiesc in Germania de ceva vreme, si habar n-am cum as putea baga paysafe. whatever, daca vrea cineva sa ma ajute, numele meu in joc este "Gabriel Dumitra". Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Joaca mai multe meciuri, joaca "onorabil" si o sa primesti "Gratuit" de la Riot o capsula. Have fun!

| DuckDogger explică (pentru CM7YRE):

Crede-ma pe cuvant ca joc foarte des, si inainte sa fac lvl 4 la honor, am primit vreo 4 capsule, dar dupa ce am facut lvl 4 la honor nu am mai primit absolut nimic, de curand am facut lvl 5, si tot nimic...