| community1 a întrebat:

Sunt nou in partea aceasta a SAMP-ului si totusi nu stiu cum sa imi creez un cont.
De descarcat am descarcat SAMP-ul si pot intra pe servere dar cind imi cere parola imi dau deja seama ca trebuie sa am un cont si asa ca am cautat cum se creaza un cont si pe ro-roleplay dar nu mi-a placut iar acum incerc sa imi fac unul pe pro-gaming dar daca sunteti cumva logat pe orice tip de server spuneti-mi cum ma logez pe el si eventual dati-mi si numele sau sau ip-ul.

Multumesc!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Dlagent2 a răspuns:

Ip 93.119.26.153:7777 se fac eventuri zilnic se primeste bonus de incepator bani si lvl up
Forum:www.darkgames.ro/ intra pe sv -ul asta nu ai probleme