| GamerulUnicat a întrebat:

Salut tpu.La samp la server RSS cum imi creez cont sau ce parola trebuie sa bag la inceput? Fundita.

Răspuns Câştigător
| userul7200 a răspuns:

Intri pe el si bagi o parola de inregistrare care o vrei tu. Si cand intri iar bagi parola.
Daca numele este deja folosit cel mai posibil e sa nu poti intra pentru ca nu stii parola. De exemplu numele ''Cosmin'' e folosit. Incearca sa il modifici cumva ceva de genu ''xC0SMiN''

| GamerulUnicat explică (pentru userul7200):

Aham, am inteles.Na, mersi si pentru ca m-ai ajutat foarte mult iti dau funda.

1 răspuns: