| Lmao2222 a întrebat:

Salut,tocmai mi-am descărcat GTA San Andreas pe android și când intru pe joc îmi scrie "download failed because you may not have purchased this app"ce pot sa ii fac?

Răspuns Câştigător
| ejnfjesus a răspuns:

E de la telefon trebuie schimbat

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-ai descarcat de pe play store sau ai descarcat un apk de pe nu stiu ce site fara sa descarci si fisierul jocului?

| Wr3nch a răspuns (pentru anonim_4396):

Normal ca a scos de pe ceva site si nu a citit instrucțiunile care spun clar ca in jocuri de android "gratis" nu intri cu accesul la net pornit.

| Lmao2222 explică (pentru anonim_4396):

De pe happymode dar câteodată când îl instalez de-acolo merge fara probleme

| VeroniMichy a răspuns:

Descarcă obb de pe chrome si pune-l in folderul android