| NuAmBaniDeNume a întrebat:

Tocmai mi-am instalat windows 7... si imi face niste probleme:
1. Nu mai are sunet ( am instalat driver dar tot nu merge, zice ceva : no speakers or headphone are plugged in...)
2. Vreau sa-mi pun windows xp sp2 dar nu-mi da voie sal mai instalez : ajunge la partea cand zice : windows is starting ceva de genu. si mai departe se blocheaza.
Daca stiti de ce imi face asa raspundeti va rog.

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

1.Ai bagat un jack in spate? Casti sau boxe? Sunt unele pc-uri care nu functioneaza daca nu ai introdus jack-ul in ele.
2. Ar trebui sa mearga. Lasa-l mai mult acolo la pasul ala. Iti da vreo eroare mai exact? Incearca si alt windows, cauta unul clean.

| vlad1112 a răspuns:

Lasa windows 7 si bagati driver genius de pe net si daca mai ai problem id yahoo jeconeavs@yahoo.com