| Razvyyy2014 a întrebat:

Salut,tocmai mi-am reinstalat windows-ul si nu imi mai merge sunetul la calculator. Am windows 7 ultimate ce pot sa fac?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Razvyyy2014 explică:

Driverele sunt instalate, castile la alt calculator merg dar nu mai imi merge dintr- o data.

| DaniDanutzz2015 a răspuns:

Nu iti mai merge sunetul adica nu iti mai merg castile sau cum? Sau e ceva de la windows?
In caz ca nu iti mai merg castile incearca sa verifici mufele, fa un test audio cu ajutorul windows-ului, bineinteles, daca to nu merg inseamna fie ca s-au stricat castile tale, fie e o problema la placa de sunet, fie e ceva de la windows (de asta ma cam indoiesc), in general se intampla de la mufe, verifica-le.
Daca e o problema de la windows, si nu mai auzi nimic doar legat de windows, inseamna ca trebuie sa-l reinstalezi, sau sa-i dai un repair. Sper ca te-am ajutat.