| JusTPauL a întrebat:

De ce nu-mi mai merge sunetul? acum 2 zile mergea ca am reinstalat windows-ul si acum nu mai merge.

7 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Trebuie instalate driverele de la sunet happy caută pe internet placa ta de bază sau de sunet (dacă ai separat) şi downloadezi pentru versiunea ta de windows (xp/vista/7).

| JusTPauL explică (pentru Evolution):

Dar acum 2 zile mergeahappy

| Evolution a răspuns:

Poate ai dereglat tu setările, uităte dacă sunt pe mut sau ceva..., altceva nu are de la ce să fie!

| JusTPauL explică (pentru Evolution):

Pay nu merge nici macar cand scrie wellcome sau oriunde.

| Evolution a răspuns (pentru JusTPauL):

Nu ai instalat bine driverele sau uitate şi tu în setări, pune căştile şi vezi dacă se aud... nu prea îmi dau seama, poate ai luat un virus (probabilitatea este 1 la 100 )

| JusTPauL explică (pentru Evolution):

Pay acum 4 zile am schimbat placa de baza si cine a pus-o a zis ca nu merge fara un stick bagat acolo in spate...in care vine bagata mufa de la sistem, dupa 2 zile nu mai merge, si am instalat si vreo 6 feluri de drivere...

| muciferus a răspuns:

Cum a spus Evolution, trebuie instalate driverele. Ar trebui sa ai driverele pe ceva CD-uri. Daca nu, cauta pe net.