| alexboss237 a întrebat:

Salut toti jucatorii de CS:GO! De ceva vreme am inceput sa joc si am facut silver III. Am castigat 4 meciuri la rand, avand in medie 25 de killuri si 9-10 death-uri. Tot nu fac rank up. CE TREBUIE SA FAC? sad

Răspuns Câştigător
| anonimguy3 a răspuns:

Sa nu pui intrebari tampite. Uneori sistemul de ranking din joc se mai fu-te cu sinele lui si nu iti da rank up, s-ar putea sa iti dea rank up daca faci un egal sau castigi meciu viitor.

| alexboss237 explică (pentru anonimguy3):

Nu mie se pare o intrebare tampita. Am fost curios si am intrebat. Ma rog, merci de raspuns

1 răspuns: