| X3NNoNCs a întrebat:

Salut "Toti Pentru Unu"
Astazi vreau sa va pun o intrebare.

In primul' rand, scuzati daca nu am postat unde nu trebuia dar e legat de jocuri

Am un telefon "LG GM205" Java j2, si vreau sa imi bag un joc
Cum ar fi "Fruit Cocktail" dar pentru Mobil / sau ceva jocuri ca la aparate!

si as mai vrea ceva, am cautat pe internet "Theme pentru LG GM205" Dar n-am gasit / stie cineva vreun program de creat theme / sau niste theme sa imi daie?
Pe o rezolie de "176x220"

Daca stie cineva 1/2 / Dau 1 funda
Daca stie cineva 2/2 / Dau 2 funde

Răspuns Câştigător
| iPicka a răspuns:

Poti cauta pe mobile 9 sau zedge.

| X3NNoNCs explică (pentru iPicka):

Multumesc am gasit jocu' pe care il aveam inainte dar din pacate "THEME" nu sad asta e